Sinema ve tiyatro dünyasının ülkemizdeki tecrübeli ve sevilen isimlerinden Melih Çardak, Yüksek Teknoloji Dergisi’nin yeni sayısının Tekno Ünlü bölümüne konuk oldu

Uzun yıllardır sinema ve tiyatro dünyasında yer alan, son yıllarda oynadığı dizilerle de gündemde olan Melih Çardak ile teknoloji üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Uzun yıllar tiyatro ve televizyon gibi alanlarda oldukça başarılı çalışmalar yürüten Melih Çardak, bu alanlara adım atarken kamera ve sahne önüne iten etkenlerin merak ve arayış olduğunu okuyucularımıza ileten Çardak, tüm icatların merak ve arayış ile bulunduğunu, kendisinin de insan olarak kendini icat etme çabasında olduğunu aktardı.

Son zamanlarda tiyatro oyunlarında oldukça başarılı projelerde yer alan Çardak’a televizyon mu? tiyatro oyunluğu mu? daha çok ilginizi çekiyor sorusuna, “İnsan sevdiğini kıyaslar mı? Ben de kıyaslayamam. Bu sebeple ikisini birbirinden ayırmam mümkün değil” olarak yanıt verdi.

İş ve özel hayatınızda yer alan teknolojik ürünler içerisinde en sık kullandığınız ürünler hangileri sorusuna yanıt veren Çardak, cep telefonu ve bilgisayarı en sık kullandığı teknolojik ürünler olarak nitelendirdi.

Hangi teknolojik ürünlerin kendisi için olmazsa olmaz sorusuna verdiği cevap ise, cep telefonuydu. “Cep telefonları o kadar hayatımıza girdi ki; yokluğu insanda ölüm duygusuna benzer duygular yaşatıyor” diye de sözlerine ekledi.

Sosyal medyada en çok hangi uygulamalar ilginizi çekiyor ve hangilerini kullanıyorsunuz sorumuza cevap veren Çardak, “Fazlasına kaçmaksızın Facebook, Instagram ve Twitter‘da dolaşıyorum.” ifadelerini kullandı.

Teknolojiyi izlerken “Keşke hemen gerçekleşse” diye düşündüğünüz bir gelişme var mı? sorumuza ise, “Teknoloji o kadar hızlı gelişiyor ki, “keşkeye” fırsat kalmıyor. Çocukluğumun düşü olan ışınlanma teknolojisi olsa iyi olurdu diye düşünüyorum.” yanıtını verdi.

Yüksek Teknoloji Dergisi‘nin yeni sayısında Melih Çardak ile gerçekleştirdiğimiz sohbetin detaylarına Yüksek Teknoloji Haberler.com üzerinden aşağıda yer alan link aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

https://www.haberler.com/teknolojinin-kalbi-simdi-haberler-com-da-atiyor-12629965-haberi/

@YuksekTeknoTv