Samsung QLED TV serisini İstanbul Le Baron’da verdiği özel bir davet ile tanıttı

Samsung QLED TV serisini ünlü isimlerin konuk olduğu bir davet ile tanıttı. Dünyada sınırlı sayıda yapılan etkinliklerden bir tanesine ev sahipliği yapan İstanbul‘da yeni TV serisi oldukça büyük bir beğeni topladı.

22 Mayıs 2017 tarihinde Le Baron‘da yapılan etkinliğe cemiyet ve sanat dünyasından ünlü isimler katıldı. Derin Mermerci, Derin Sarıyer ve Tamer Yılmaz‘ın Samsung QLED TV’nin önemli özellikleri olan QStyle, QSmart ve QPicture‘ı üstlendiği davette, geceye katılan ünlü isimler QLED TV serisini yakından deneyimleme ve inceleme fırsatı yakalamış oldu.

Samsung Quantum Dot teknolojisine sahip yeni çerçevesiz QLED TV serisini sunarak, televizyon dünyasında yeni bir kategori yaratmayı hedefliyor. Yaşam alanında kalite, stil ve modern çözümlere odaklanan Samsung QLED TV serisi ile tüketicilere yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Samsung‘un farklılık yaratan teknolojisinin dikkat çektiğini söyleyebiliriz.

Yenilenen Samsung Galaxy Note 7 Hazır Mı?

Özel olarak düzenlenen bu davette Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim davetlilere açıklamalarda bulundu. Kim, “Samsung olarak insanların daha akıllı hayatlar yaşamalarına yardımcı olmak için durmaksızın çalışıyoruz. Bu yıl içerik ve hizmetler alanında iş ortaklıklarımızın yanı sıra eşsiz ürünlerle inovasyonu bir adım ileriye taşıdık. Tüketicilerin ihtiyaçlarını dinleyip ekosistemimizi güçlendirerek yaşam kalitelerini arttırmaya devam edeceğiz. Türkiye lansmanını gerçekleştirdiğimiz yeni QLED serimiz ile televizyon teknolojisindeki kuralları baştan yazıyoruz. Samsung olarak birçok izleme seçeneğini ve platformu buluşturan QLED’i değişen dünyada izleme deneyimi ve alışkanlıkları da sürekli değişen kullanıcılar, her ne istiyorsa onu aynı ekranda izleyebilsin, diye tasarladık. Bunu yaparken zarif tasarımını, üst düzey kalite ve yüksek teknolojiyle buluşturduk.” diyerek sözlerini tamamladı.

Gecede Samsung Electronics Türkiye Strateji Direktörü ve Chief of Staff to President Can Kuterdem, Samsung Electronics Türkiye CMO ‘su Barış Gökpınar, Ses ve Görüntü Sistemleri Pazarlama Müdürü Erkan Yıldırım da yer aldı.

Ayrıca bu renkli gecede, Genel Yayın Yönetmenimiz Arda Meriç ve Genel Koordinatörümüz Hande Arpalıgil de yer alarak, yeni Samsung QLED TV serisini ünlü isimlerle birlikte bir defa daha sizler için deneyimlemiş oldu.

@bipago