Star Wars Serisi’nin yeni sinema filmi vizyona girmeden evvel Samsung’un amiral gemisi için özel bir versiyonu olan Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Edition ortaya çıktı

20 Aralık 2019 tarihinde vizyona girecek olan Star Wars: The Rise of Skywalker için özel olarak üretilen Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Edition kısa bir süre sonra satışa sunulacak.

Kutu içeriği oldukça zengin olan özel serinin içinden Star Wars özel logolu Galaxy Note10+, Star Wars temalı Galaxy Buds, Özel Sar Wars Kılıfı çıkarken Galaxy Note10+ içerisinde Star Wars özel temaları yer alıyor. S Pen‘in ise göz alıcı kırmızı renkte olması ve Star Wars temasına uygunluğu dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Edition modeli Amerika Birleşik Devletleri’nde Amazon, seçilmiş Best Buy Mağazaları, Microsoft Stores, and Samsung Deneyim Mağazalarında ve Samsung.com üzerinden 1.300 dolar fiyat etiketiyle sim kilitsiz olarak satışa sunulacak.

Galaxy Note10+ Star Wars Edition Amerika Birleşik Devletleri dışında Avusturalya, Danimarka, Finlandiya, Almanya, Hong Kong, Kore, Rusya, İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri ve İngiltere’de de satışa sunulacak.

Star Wars ve Samsung severlere güzel haber geliyor
Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Edition modelinin satılacağı ülkeler arasında Türkiye‘de yer alıyor. Türkiye’deki Star Wars tutkunlarını sevindirecek bu haberin ardından tabii ki ürünün fiyatı merak konusu oluyor. Şimdilik ürünün Türkiye satış fiyatıyla ilgili net bir bilgi bulunmuyor. Samsung Türkiye tarafından ürünün resmi satış fiyatı açıklandığı zaman sizlerle hemen paylaşacağız.

@ardameric