Reklam Alanlarımız

1) Sayfa giydirme
2) Full banner reklam
3) Kutu veya video reklam
4) Haber reklam

Not: Sayfada istediğiniz herhangi bir bölüme reklam vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anasayfa Reklam Alanları

Büyük hali için resime tıklayınız.

Haber Datayı Reklam Alanları

Büyük hali için resime tıklayınız.

Sayfa Giydirme Arkaplan Reklam

Büyük hali için resime tıklayınız.

Ücretli Reklam Sistemi
İnternet, hedef kitleye ulaşmak açısından son derece hızlı, etkili ve ekonomik bir tanıtım aracıdır.
Eğer reklamınızın sitemizde yer almasını istiyorsanız, aşağıda belirtilen reklam verme koşullarını inceledikten sonra sitemizin reklam departmanıyla iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Verme Koşulları

Bipago’ da hem reklam verenler, hem de kullanıcılar açısından ideal bir reklam ortamının yaratılması hedeflenmiştir.
Yayına aday reklamlar, Bipago yönetimi tarafından belirlenmiş olan profesyonel ve etik ilkeler çerçevesinde değerlendirilir ve uygun görülen reklamlar yayına alınır. Bipago bu değerlendirmelere zemin oluşturan ilkeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

İlkelerimiz

Bipago, etik açıdan uygun görmediği reklamları yayınlamama hakkına sahiptir.
Bipago, yasalara aykırı ürün ve hizmetlerin reklamlarını yayınlamaz. Ayrıca silah, patlayıcı ürünler, askeri malzemeler, tütün ürünleri, kumar ve pornografi üzerine yapılmış reklamları yayınlamamayı da ilke edinmiştir.
Reklamın içeriğinde yaş, ırk, cinsiyet, ulus, din ve fiziksel ya da zihinsel engellilik açısından hiçbir yalan, yanlış, aşağılayıcı, küçük düşürücü ve yasadışı tanım ya da yorum yer almamalıdır.
Reklamlar, Bipago Reklam Kurulu tarafından onaylandıktan sonra yayına girer. Bipago, gerekli ya da zorunlu gördüğü durumlarda reklamın yayınını erteleme ya da bütünüyle iptal etme hakkını saklı tutar ve böyle bir durumda reklam vereni konuyla ilgili olarak hemen bilgilendirir.
Bipago, reklamda duyurusu yapılan ürün ya da hizmetin içerik ve uygulamasından sorumlu tutulamaz.
Her reklam, reklam verenin kimliğini ortaya koymalı ve içerdiği mesaj onun bir reklam olduğunu yansıtmalıdır. Herhangi bir reklam bu açıdan kendini tanımlamakta yetersizlik gösteriyorsa, Bipago bu reklama “reklamdır” tanımını iliştirme hakkına sahiptir.
Bipago, reklamları editoryal içerikten ayrı tutma bağımsızlığına sahiptir. Reklam verenler ve sponsorlardan bu ayrıma müdahale etmemeleri beklenmektedir. Bipago’ da reklam ve editoryal içerik çalışmaları birbirinden bağımsız iki ayrı birim tarafından yürütülür.
Bipago, ulusal ve uluslararası çerçevede geçerli olan reklamcılık kurallarına uymakla yükümlüdür. Bu noktada reklam veren ve sponsorların da aynı anlayışa sahip olmaları ön koşulu aranmaktadır. Reklam verenler, söz konusu yasalara aykırı bir durum sergileyecek olurlarsa, bundan sorumlu tutulacaklarının bilincinde olmalıdırlar. Böyle bir durumda Bipago, reklamı yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Eğer yukarıda belirtilen şartları kabul ediyorsanız, İletişim bölümünden formu doldurarak talebinizi bildirebilirsiniz.