Geçtiğimiz aylarda Türkiye’ye gelmesi planlanan Realme, yaşanan bazı pürüzler sebebiyle resmi olarak Türkiye’deki faaliyetlerine başlayamamıştı.

Xiaomi‘nin Türkiye‘de çok az kişiyle kurduğu ekibe karşılık, Oppo markasının kadro oluşturarak Türkiye’ye gelişiyle birlikte teknolojiseverlerin kafasında aynı soru belirmişti. Realme, Vivo ve OnePlus markaları da Türkiye’ye gelir mi?

Bu sorunun cevabı Realme için geçtiğimiz günlerde “evet” olarak cevaplandırılmaya hazırken, bugüne geldiğimizde Realme markası için bazı süreçlerin istenildiği gibi gitmediği ve Türkiye operasyonuna geçtiğimiz günlerde nefes almak için ara verdiği bilgisi gelmişti.

Aralık ayına sarkan Türkiye operasyonunda, nihai sonuca ulaşılıp Türkiye ofisini ve kadrosunu oluşturup oluşturmayacağını bilemediğimiz Realme‘nin Teknik Servis anlaşmalarını tamamladığını biliyoruz.

Türkiye‘nin en kaliteli teknik servis merkezi ile anlaşan Realme operasyonunun ne olacağını, Aralık ayında resmi olarak faaliyetlerine başlayıp başlamayacaklarını hep birlikte göreceğiz.

@YuksekTeknoTv