KVK Teknik Servis, gerçekleştirdiği çalışmalar, verdiği hizmetler, uzman personelleri ve tecrübeli yönetim kadrosuyla birlikte köklü bir marka olarak tüketicilere farklı ve ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

KVK Teknik Servis’in, Türkiye’de GSM telefon servis ve teknoloji ürünleri onarım pazarının öncülerinden olmasının yanı sıra GSM sektörünün önde gelen markalarından Apple, Samsung, Huawei, Alcatel, Oppo, Lenovo (Moto), Fluo, Sony, Turkcell T Serisi, Turkcell VINN, Nokia, HTC, Honor, TCL, Meizu, Xiaomi, Mi, Realme, Vivo, ZTE, ViewSonic, Hytera gibi markalara teknik servis hizmeti vermekte. Cihazlar servislere Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.

KVK Teknik Servis Merkezler’nin açılış kapanış saatleri de tüketicilerin merak ettiği konular arasında yer alıyor.

KVK Teknik Servis hafta içi her gün sabah saat 09:00’da başlıyor ve akşam saat 18:30’a kadar devam ediyor. KVK teknik servisleri saat 12:30 ile 13:30 arasında da öğle tatili sebebi ile kapalıdır. Cumartesi günü sabah saat 09:00’da açılır ve saat 14:15’de kapanır. Sadece Apple, Sadece Samsung, Sadece Huawei müşterilerine hizmet veren servisleri Cumartesi günleri de 18:30’a kadar açıktır. Pazar günü ise Huawei Kadıköy servisi ve Apple Ümraniye servisi hariç diğer tüm teknik servisler kapalıdır.


KVK TEKNİK SERVİSLERİ ÖĞLE ARASI TATİLİ SAAT KAÇTA?
KVK saat 12:30 ile 13:30 arasında 1 saat süre boyunca öğle tatili sebebi ile kapalıdır. Cumartesi yarım gün çalışan servislerinde çalışma saatleri içinde öğle tatili bulunmamaktadır.


KVK TEKNİK SERVİSLERİ BAYRAMDA ÇALIŞIYOR MU?
KVK teknik servisleri Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 15 Temmuz, 29 Ekim, 30 Ağustos gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.

@YuksekTeknoloji