Huawei Mobile Türkiye Kırmızı Ödülünün Sahibi

İletişim ve reklam dünyasında hizmet veren ajansların, çalışanların ve reklamverenlerin başarılarının ödüllendirildiği 15. Kırmızı Ödül Töreni, Uniq İstanbul’da gerçekleştirildi. HUAWEI Mobile Türkiye ve yaratıcı ajansı Pure New Media; HUAWEI Mate 10 PRO ile çekilen “HUAWEI’den Sevgi Hikayeleri” projesiyle “Uygulamada Ustalık- Özel Jüri Ödülü”nü kazandı.


2003 yılından bu yana düzenlenen törende ödül almaya hak kazanan HUAWEI Mobile Türkiye, gerçek sevginin sadece yaşayarak var olacağına inanan, her gününü Sevgililer Günü gibi yaşayan Erkan Şahin’in gerçek hikayesi ile katıldığı proje ile büyük beğeni topladı. 8 milyona yakın izlenmeye ulaşan, binlerce beğeni ve yorum alan HUAWEI’den Sevgi Hikayeleri, “Kırmızı Uygulamada Ustalık- Özel Jüri Ödülü”nün sahibi oldu.


Erkan Şahin, yıllardır sürdürdüğü “Sokakların Sesi” projesi ile sokak hayvanlarına nefes oluyor. Sahipsiz kedileri ile Ankara’daki evinde yaşayan Erkan Şahin, Ankara Valiliği Orman ve Su İşleri Bölge Müdürlüğü’nde Yerel Hayvan Koruma Görevlisi olarak görev alıyor. İlk hayvan sevgisi duygusunu ilkokul öğrencisiyken bir yavru kediyi sahiplenerek tadan Erkan Şahin, şimdi ise Ankara’nın muhtelif bölgelerini beyaz arabasıyla dolaşarak yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarına sığınak oluyor. O ve onun gibi sevginin paylaşarak çoğaldığına inanan 67 bin takipçisi, hayvanlara mama desteği sağlayarak aşkı en anlamlı şekliyle tanımlıyor.