Yaklaşık 20 yıldır Türkiye’nin önde gelen teknoloji markalarında edinmiş olduğu üst düzey yöneticilik tecrübesiyle Tekno Sohbet bölümüne konuk olan Vefa Tarhan, kablosuz ağ çözümleri ve güncel yaşam teknolojileriyle ilgili önemli konulara değindi

Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan ve birçok ülkede pazar payının hakimi, ülkemizde de yatırımları hızla devam eden Keenetic gibi önemli bir markanın Türkiye CEO‘su olan Vefa Tarhan ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Kablosuz performans sunan, aynı zamanda gelişmiş yazılım gücüyle güvenli, kolay yönetilebilir birçok gelişmiş özelliği barındıran ürünler hakkında bilgiler veren Tarhan, kablosuz ağ çözümlerinin aslında çok önemli ürünler olduğunu Yüksek Teknoloji okurlarına özel olarak aktardı.

Özellikle son aylarda internet güvenliğiyle ilgili birçok konudan bahsediliyor. Bu konuda değerlendirmelerde bulunan Tarhan, kullanıcıların mutlaka kaliteli ve güvenliği teyit edilmiş ürünler kullanması gerektiğinin altını çizdi.

Son günlerde gündemde olan 5G teknolojisiyle ilgili olarak da açıklamalarda bulunan Vefa Tarhan, 5G teknolojisinin hayatımıza getireceklerinin oldukça fazla olduğuna dikkat çekerken özellikle otonom araçlar, IoT ve nesnelerin internetiyle ilgili gelişmeleri tetikleyeceğini bizlere aktardı.

Keenetic markası olarak yurt dışında elde ettikleri başarıları, Türkiye’de de yakalamak için yatırımlarına ve projelerine tüm hızıyla devam ettiklerini bizlere aktardı.

Haberler.com Yüksek Teknoloji okurları olarak, Yüksek Teknoloji Dergisi’nin yeni sayısının “Tekno Sohbet” bölümünde yer alan sohbetin tamamına aşağıda yer alan link aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

https://www.haberler.com/teknolojinin-kalbi-simdi-haberler-com-da-atiyor-12629965-haberi/

@ardameric