Her zaman tüketicinin yanında olan Huawei, mağaza açılışlarıyla ürünlerini tüketicilere ulaştırmada ve teknik servis hizmetinde kullanıcı dostu olmaya devam ediyor. Huawei Mağazası Türkiye’de hızla çoğalırken, tüketicilere verilen hizmet ağıda genişlemeye devam ediyor.

Huawei kullanıcılarının yeni ürünlere ve teknik servis hizmetlerine daha rahat ve hızlı erişebilmeleri için Huawei, İstanbul Anadolu yakasında mağaza ve teknik servis ağını geliştiriyor.

İstanbul Kadıköy’ün en önemli caddelerinden olan Söğütlüçeşme Caddesi 25 numarada açılan üç katlı KVK Teknik Servis destekli Huawei Kadıköy Mağazası, 19 Ekim Cumartesi gününden itibaren hizmete başladı.

Tüketiciler Huawei Kadıköy Mağazasında tüm moıdellerin ve orijinal aksesuarların satışının yanı sıra aynı zamanda KVK Teknik Servis güvencesiyle servis hizmetine de ulaşabilecekler.

Açılış günü ve haftasonunda Y9 Prime 2019 model telefonlar 100 TL, P30 lite ve P30 Pro model telefonlar ise 500 TL indirim avantajları ile tüketicilere sunuldu. Açılışa özel kampanyalar ay sonuna kadar devam edecek.

Her ayın son Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilen Huawei Servis Günleri, Kadıköy Servis Merkezi’nde de geçerli olacak. Her türlü telefon onarımında 100 TL’ye varan indirimler Huawei sahiplerini bekliyor. Eğer bu günler tatil günlerine veya servislerin kapalı olduğu günlere denk gelirse, takip eden ilk gün bu özel avantajlardan yararlanılabilecek.

Huawei Servis Günleri, ayda bir kere teknik servise kendisi gelip cihazı elden teslim eden kullanıcılar için geçerli oluyor. Kullanıcılar model fark etmeksizin telefonlarını doğrudan Huawei teknik servisine getirdiklerinde, yalnızca 1 saat içinde sorun giderilip telefon kendilerine teslim ediliyor.

Kampanyaya katılan Huawei Teknik Servisi adreslerine, kullanıcılar Huawei cihazlarındaki HiCare uygulamasından veya internet sitesinden (https://consumer.huawei.com/tr/support/service-day/) erişebilirler. Teknik servis hizmeti alan kullanıcılara ayrıca güncel modeller için stoklarla sınırlı olarak ücretsiz ekran koruyucu film de hediye ediliyor.

Huawei Kadıköy Mağaza Açılışı

@HandeArpaligil