Honor geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği lansmanda yeni modellerini tanıtırken, Honor 20 modeli gibi daha önceki aylarda çıkarmış olduğu modeller için Android 10 tabanlı Magic UI 3.0 güncellemesini sunacağını açıkladı.

Honor geçtiğimiz günlerde ana vatanı Çin’de gerçekleştirdiği etkinlikte yeni iki akıllı telefon, iki laptop ve bir akıllı saat modeli tanıtırken, markanın kullanıcılarına da güncellemeyle ilgili bir güzel haber verdi.

Geçtiğimiz günlerde açıklamasını yaptığı ve yavaş yavaş güncelleme dağıtımına başladığı Honor 20, Honor 20 Pro, Honor 20i, Honor V20, Honor Magic 2, ve Honor 10 Lite modellerine ek olarak Android 10 tabanlı Magic UI 3.0 güncellemesini alacak modelleri açıkladı.

Honor 10, Honor V10, Honor 8X, Honor 9X, Honor 9X Pro, Honor 20s, Honor 20 Lite modellerinin de Android 10 tabanlı Magic UI 3.0 güncellemesi alacağını duyuran Honor, güncelleme takvimiyle ilgili net bir bilgi paylaşmadı.

Honor modellerine olan güveni tazeleyen açıklamanın ardından Honor marka akıllı telefon kullanıcıları bu güncellemelerin ne zaman sunulacağı hakkında bilgi edinmeye çalışırken, bu güncellemelerin 2020 yılının ilk çeyreğinde dağıtılmasının beklendiğini şimdiden söyleyebiliriz.

@YuksekTeknoTv