Teknolojik ve kullanıcı dostu ürünleriyle dikkat çeken HONOR, yeni telefonu 9X’i Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor.

Kendisini özellikle gençlerin teknoloji ihtiyaçlarına göre adapte eden Honor, yeni akıllı telefon modeli 9X’i Türkiye’de teknoloji tutkunlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz aylarda Honor 20 modelini ülkemizde satışa sunan ve oldukça beğeni toplayan amiral gemisi modelinin ardından Honor şimdi de pop-up kameralı 9X modelini Türk tüketicileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

6.6″ büyüklüğünde ekranı, kişiselleştirilebilir Honor Magic arayüzü, Anroid 9 işletim sistemi, 3 kamerası, ön tarafında kullanılan yeni nesil pop-up kamerası ve güçlü işlemcisi ve hafızasıyla dikkat çeken model fiyatıyla da Türk kullanıcılarına hitap edecek gibi görünüyor.

Ön tarafında herhangi bir çentik bulunmaması sebebiyle tam ekran deneyimi sağlayan Honor 9X yeni nesil pop-up kamerasıyla oldukça şık bir görünüme sahip.

4.000 mAh bataryasıyla kullanıcıları oldukça memnun edecek olan modelin yeni stil dizaynı da dikkat çekiyor. Göze hoş gelen tasarımı bulunan Honor 9X Siyah ve Mavi renkleriyle satışa sunuluyor.

Ülkemizde bugün lansmanı gerçekleştirilecek ve ardından satışa çıkacak olan Hono 9X modeli hakkındaki detaylar ve fiyatıyla ilgili bilgiler için bizi takip edebilirsiniz.

@ardameric