Oyun Tutkunları Monster’ın Cosplay Etkinliğinde Buluşuyor

Türkiye’deki oyunseverlerin en beğendiği markalardan biri olmayı başaran Türkiye’nin oyun bilgisayarı üreticisi Monster Notebook, Kadıköy mağazasında düzenleyeceği cosplay etkinliği ile oyunseverlere eğlenceli bir hafta sonu yaşatmayı hedefliyor.

Daha önce yapılmış yarışmalarda ödül kazanmış, Türkiye’nin en yetenekli cosplayerlarının birbirinden ilginç kıyafetlerle renk katacakları etkinliğin başlangıç saati 12.00. En sevdikleri süper kahramanlar veya oyun karakterleri ile fotoğraf çektirmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunan etkinlik herkese açık olacak.

Ayrıca etkinlik boyunca cosplayerlar ile çektikleri fotoğrafları #monsternotebook etiketiyle Instagram’da paylaşan katılımcılar, Monster’dan sürpriz hediyeler kazanma şansını yakalayacaklar. Hediye kazanmak için paylaşımın yapıldığı Instagram hesabının herkese açık olması gerekiyor.

Monster Notebook Kurumsal İletişim Müdürü Kayra Keri Küpçü, bu eğlenceli etkinlik hakkında şunları söyledi, “Monster olarak her fırsatta kullanıcılarımız olsun olmasın tüm oyun tutkunlarıyla bir araya gelmeye çalışıyoruz. Oyuncularla sohbet etme, onları dinleme, onlara doğrudan dokunma şansı verdiği için bu tarz etkinlikleri çok seviyoruz. Tüm oyuncuların, sanal dünyadan tanıdığımız karakteri kanlı canlı karşımızda görme fırsatı sunacak bu etkinliği çok seveceğine inanıyoruz. O yüzden oyunlarla ilgili olan herkesi bu cumartesi günü Kadıköy mağazamıza bekliyoruz.”

17 Haziran Cumartesi günü Monster Notebook’un Kadıköy Nüzhetefendi Sokak No: 34 adresindeki mağazasında gerçekleştirilecek etkinlik tamamen ücretsiz ve herkesin katılımına açık olacak. Etkinlik sayfası için https://www.facebook.com/events/245108765972199/ adresini ziyaret edin.

@HandeArpaligil