Under Armour Gece Koşuları, Belgrad Ormanı Parkuru ile Heyecanı Artırıyor

Türkiye’yi Gece Koşuları ile tanıştıran global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, fark yaratan konsepti ile spor tutkunlarına unutulmaz bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. Under Armour Gece Koşuları’nın ikincisi, 9 Eylül Cumartesi günü Belgrad Ormanı’nda gerçekleşecek

İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, sporseverleri fark yaratan bir etkinlikte bir araya getiriyor. Ulusal ve uluslararası spor organizasyonları düzenleyen Uzunetap’ın iş birliğiyle düzenlenecek olan koşularla, katılımcılar gece koşmanın heyecanını deneyimliyor.

Unutulmayacak bir spor deneyimi yaşatan Under Armour Gece Koşuları’nın ikincisi, 9 Eylül Cumartesi günü Belgrad Ormanı’nda yapılacak. 9 Eylül günü saat 19:00 itibariyle başlayacak olan kit teslimi, keyifli etkinlikler ve çekilişler ile devam edecek. Akşam saat 22.00’da başlayacak olan yarış, 6 km ve 12 km kategorilerinde gerçekleşecek.

Yarışmayı tamamlayan tüm sporculara başarı madalyası, dereceye giren yarışmacılara ise koşu sonrası düzenlenen törende kupa ve ödül olarak Under Armour’dan hediye çeki verilecek.

Under Armour Gece Koşuları’nda sağlık sponsoru Acıbadem ve zaman sponsoru Garmin’in yanı sıra supplementler.com, Redbull, n11.com, Zubizu, Crate and Barrel ve Muscle Up Sport gibi önemli destekçiler, farklı sürprizler ile yer alacak.

9 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek Under Armour Gece Koşuları’na katılarak bu eşsiz deneyimi yaşamak isteyenler, https://uzunetap.com/TR/?p=Basvuru adresinden, yarışma gününe kadar kayıtlarını tamamlayabiliyor. Kayıtla birlikte tüm katılımcılara Under Armour sporcu kiti hediye ediliyor.

@HandeArpaligil