Reeder’dan Ramazan’a özel şeker gibi kampanya

Sofraların huzur ve bereket ile şenlendiği onbir ayın sultanı Ramazan’ı geride bıraktık. Reeder olarak tüm müslüman aleminin Ramazan Bayram’ını tebrik ederiz. Sağlıklı, huzurlu ve barış dolu bir bayramın sizleri karşılaması dileğiyle..

Reeder, Ramazan Bayram’ında kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. 7’den 70’e herkesi teknoloji ile buluşturan Reeder, zengin ürün gamı ile bu bayram her eve girmeyi hedefliyor.

Android’de 3D Touch ile ilkleri gerçekleştiren P10S, 5.5 inç büyüklüğündeki AMOLED ekranı ile üstün bir görüntüleme deneyimi sunuyor. 8 çekirdekli işlemcisi ve 4 GB RAM’i ile zorlu işlemlerin üstesinden kolayca gelen P10S, kamerası ile fark yaratıyor.

16 Megapiksellik f/1.8 diyaframlı kamerası ile bayram ziyaretlerinizi ölümsüzleştirebileceğiniz P10S, Ramazan Bayramı’na özel sadece 1.599 TL.

En güncel Android 7.0 Nougat sürümü ile gelen Reeder P11SE, güçlü işlemcisi ve 3 GB RAM’i ile bambaşka bir Android deneyimi sunuyor. Ramazan Bayramı’nda P11SE’nin 13 Megapiksel kamerası ile aileniz, akrabalarınız ve dostlarınız ile kaliteli fotoğraflar çekilebilirsiniz. 5.0 inç ekran, parmak izi okuyucu ve microSD desteği gelen P11SE, bayrama özel 899 TL fiyat etiketi ile sizleri bekliyor.

Reeder’ın segmentinde fark yaratan W14i Notebook modeli, Intel’in 14nm’lik fansız işlemcisi ile gücüne güç katıyor. Fansız yapısı sayesinde ultra sessiz çalışan ve ısınmayan W14i, 10.000 mAh kapasiteli bataryası ile bayram boyunca prizin yerini unutturuyor. Windows 10 işletim sisteminin zengin uygulamaları ile gelen ve 10 saatlik kullanım süresi sunan W14i’ye, 899 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Bayram ziyaretlerinizde size Reeder T8 eşlik edecek. 8 inçlik IPS ekranı ile üstün görüntüleme deneyimi sunan T8, Android 7.0 Nougat işletim sistemin getirdiği tüm yeni özellikleri bünyesinde barındırıyor. Google Play’in zengin içerikleri sayesinde Reeder T8’i eğlence kutusuna dönüştürmek sizin elinizde. Ramazan Bayramı’na özel Reeder T8’e sadece 599 TL’ye sahip olabilirsiniz.

@HandeArpaligil