Canon’dan fotoğraf meraklısı tarz sahibi babalara hediye önerileri

Canon’un her ışık koşulunda üstün performans sergileyen, şık kompakt fotoğraf makinesi PowerShot G 5X, babanızın tüm yaz kolaylıkla yanında taşıyabileceği bir hediye olacak. En keyifli ve eğlenceli anlarını kolaylıkla fotoğraflayabileceği PowerShot G 5X standart USB akıllı telefon şarj cihazlarıyla veya çalışırken ya da internette gezinirken bilgisayar üzerinden kolayca şarj edilebiliyor. Büyük 3,0 inç değişken açılı dokunmatik ekranla farklı açılardan çekim yapılması da olanak tanıyor.

PowerShot G 5X’in 1,0 tipi 20,2 megapiksel CMOS sensör ve DIGIC 6 işlemcisiyle her türlü ışıkta canlı ve net çekimler yapılabilir. Akıllı optik görüntü sabitleyici, tripodsuz veya düşük ışıkta çekim yaparken güzel, canlı, net, sabit fotoğraflar ve filmler de çekilebilir.

24,2 megapiksel APS-C CMOS sensör ve DIGIC 7 işlemci dahil öncü görüntüleme teknolojilerinin bir araya getirildiği EOS 77D modeli en üst düzeyde performans ve tam kontrol kapasitesi ile fotoğraf tutkunu babalar için en güzel hediyelerden biri olabilir. EOS 77D, sahneleri daha zengin renk tonlarıyla etkileyici bir kalitede çekiyor ve net görüntüleri garantileyecek kadar yüksek çekim hızları sunuyor. Canlı Görünüm modunda muazzam bir kapasiteyi temsil eden 0,03 saniye gibi dünyanın en yüksek otomatik odaklanma hızlarını sunarken bu fotoğraf makinesiyle en üst seviyede hassasiyetle çekim yapılabilir. EOS 77D’nin saniyede altı kare çekim yapabilme kapasitesiyle hızlı hareket eden konular kolaylıkla yakalanabilir.

Babanıza evde renkli yazdırma, kopyalama ve tarama işlemlerini zahmetsizce yapabilmesi için PIXMA TS5050 hediye edebilirsiniz.

Kolayca ayarlanabilir ön panel ve 7,5 cm LCD ekranı sayesinde tarama, kopyalama ve yazdırma işlevlerine hızlı bir erişilen PIXMA TS505, yenilikçi arka kağıt besleyici, evde 40 saniyeden kısa bir sürede çerçevesiz fotoğraf baskısı almaya olanak tanır. Küçük, ince ve yer tasarrufu sağlayan tasarıma sahip PIXMA TS5050 ile akıllı cihazınız veya bilgisayardan dahili wifi özelliği sayesinde kolaylıkla işlem yapılabilir.

@HandeArpaligil